.

Elena Podzámska sa stala mimozemšťanom

Krásnu herečku Elenu Podzámsku, ktorá bola jednou z najobsadzovanejších herečiek v seriáloch, je dnes na slovenských obrazovkách vidno pomenej. Je tomu už dva roky od posledného natáčania známeho seriálu Chlapi neplačú. Čo sa s ňou stalo a kde ju môžeme aktuálne vidieť?

Ako umelkyňa sama hovorí, momentálne ma „divadelné prázdniny“ a teda, v divadlách ju moc neuvidíme. Najnovšie točila 4 dni projekt pre televíziu JOJ s názvom Čert nikdy nespí, ale zúčastnila sa aj natáčania v Čechách pre televíziu Nova. Avšak Elena sama zhodnotila, že „chvíľu ste na obrazovke, chvíľu nie“.

Elena, mama 12 ročnej dcéry sa príliš často neukazuje v spoločnosti, avšak kino premiéru filmu Valerian a mesto tisícich planét si nenechala ujsť. Je to iba tým, že ju zaujíma téma a spracovanie filmu samotného? Nie, Eňa sa totiž podieľala na dabingu tohto filmu.

Oslovili ju s dabingom netradičnej role, kde sa na chvíľu stala mužským mimozemšťanom. Tvorcovia filmu si totiž vyhradili podmienku, že táto nádherná postava, ktorá pôsobí dosť ženský, musí byť aj dabovaná ženským hlasom. Vďaka tomu neboli potrebné žiadne úpravy hlasu ako by ste si spočiatku mohli myslieť. Elena však videla iba úryvky, s ktorými pracovala a tak sa rozhodla, že film si rada pozrie celý.