.

Toto Tina zažila prvý krát

Už vydatá speváčka Tina, ktorá bola kedysi veľmi aktívna hlavne na sociálnych sieťach, kde komunikovala zo svojimi fanúšikmi, sa už nejaký ten čas týmto sieťam a všeobecne mediam vyhýba. Žije totiž svoj život mimo pozornosti médií. Čo Vás však teraz môže prekvapiť?

Aj keď mnohý vedia, že Tina študovala herectvo, je známa skôr ako speváčka. Tento krát si však prvý krát v živote vyskúšala dabovanie. Aj napriek tomu, že ako sama priznala, mala z toho obavy, prepožičala svoj hlas speváčke Rihanne vo filme svetoznámeho Luca Bessona pod názvom Valerian a mesto tisícich planét.

„Ja mám manžela, ktorý päť rokov robil v dabingovom štúdiu. To je brutálne ťažké, to je strašná makačka. Pripravovala som sa na to, že je to brutálna makačka,“ okomentovala prvotne speváčka a aj mnohý iný z brandže opisujú túto prácu ako riadnu fušku. „Ale ten priebeh je oveľa hladší ako som si myslela. Ono sa to celkom vyvíja dobre podľa mňa. Nato, že to robím prvý krát je to super,“ dodala Tina k samotnej dabingovej práci.

Okrem vesmírnej tematiky je jednou z hlavných myšlienok spravodlivosťboj dobra so zlom. Zaujíma Vás aký názor na to vyjadrila Tina? S úsmevom sa vyjadrila, že jej mimozemský život nie je neznámou témou. „Ja verím v život nekonečný kdekoľvek. Aj vo vesmíre aj mimo vesmíru, lebo ešte možno tu je niečo mimo vesmíru.“

„Ja verím, že dobro a zlo neexistuje. Že existuje len nejaký holý fakt a potom nejaká chybná interpretácia. Že aj to zlé, čo si ľudia myslia, že je zlé je vlastne pre nich dobré, ale to zistia až oveľa neskôr,“ povedala Tina.